pirmadienis, spalio 10, 2016

Paroda „Kartos keičiasi - tradicijos lieka“

Mielieji, laikas bėga, žmonės keičiasi... Lieka prisiminimai ir... pageltę nuotraukos asmeniniuose albumuose... Ačiū visiems, kas nepagailėjo ir pasidalino savomis nuotraukomis ir prisiminimais.
Jau nuo šiandien galite atvykti į Karklinių UDC ir pasižiūrėti Karklinių bendruomenės iniciatyva paruoštą parodą, surasti save ar atpažinti draugus, giminaičius, tėvus. Malonių Jums įspūdžių ir prisiminimų.

Dangų perbraukia ryto raudonis
Vagos tįsta ir gula lauke.
Tokie brangūs atrodo mums žmonės,
Su kuriais gyvenam drauge.

Visais laikais, po to, kai panaikinus žemės ūkio mokyklą, įkurta kolūkio salė, o vėliau, įkurti kultūros namai, kultūrinis gyvenimas Karkliniuose visada buvo labai intensyvus. Karkliniškiai noriai dalyvavo meno saviveiklos kolektyvuose. Į repeticijas rinkosi kaimo kapelos, estradinio ansamblio, dramos būrelio dalyviai. Taip susiburdami laisvalaikio praleidimui, jie kaskart sukviesdavo karkliniškius į įvairius renginius. Kai kurie renginiai buvo tapę tradiciniais. Dirbantieji kasmet buvo kviečiami į temines jaunimo, pagyvenusių žmonių, gyvulininkystės darbuotojų, laukininkystės darbuotojų, mechanizatorių, derliaus šventes ir kitokias vakarones. Dažnai čia lankėsi meno kolektyvai iš kaimyninių rajonų, o patys karkliniečiai dažnai vyko į ekskursijas ir lankėsi Rygoje, Taline, Minske, Maskvoje, tuometiniame Leningrade, Ulan-Udėje, Samarkande ir dar daug kitų vietų.
Kviečiame kartu prisiminti gražias kultūringo laisvalaikio Karkliniuose akimirkas fotografijų parodoje „Kartos keičiasi - tradicijos lieka“.
Parodą organizuoja Karklinių kaimo bendruomenė, įgyvendindama projektą „Pinam kartos-kartų pynę“, finansuotą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Už Nuotraukas dėkojame Z.Ližaitytei, S.Urbaitienei, A.Lazauskienei ir Z. Šneiderienei.

Komentarų nėra: