sekmadienis, kovo 26, 2017

Lina Ananda atvirai apie knygos rašymą, žiaurėjančią visuomenę ir ateities planus

Prieš keletą metų įspūdingomis nuotraukomis ir pranašystėmis apie pasaulio pabaigą išgarsėjusią Liną Ramanauskienę-Anandą būtų galima pavadinti viena kontraversiškiausių socialinių medijų žvaigždžių. Vieni šventai tiki kiekvienu šios moters pasakytu žodžiu, prašo patarimų, dovanoja jai dovanas, netgi kuria apie ją dainas, kiti priešingai – laiko ją pamišusia ir nepraleidžia progos piktai patraukti per dantį.
Asmeninio albumo nuotr.
Tačiau viena ir taip aišku – ši moteris abejingų nepalieka. Savo „Facebook“ paskyroje ji turi tūkstančius sekėjų iš viso pasaulio! Pati Lina save vadina Mylinčia Visatos Saulele ir teigia esanti nežemiškos prigimties būtybė, kilusi iš septynių seserų žvaigždžių plejedžių. Pasak jos, ji nuolatos kontaktuoja su angelais, ateiviais ir kitomis antgamtiškomis ypatomis. Negana to, savo astraliniu kūnu Ananda sugeba keliauti laiko juostomis ir net teleportuotis į kitą planetą!

Šįkart Lina sutiko pasidalinti ne tik savo pranašystėmis, bet ir pažadėjo papasakoti daugiau apie savo gyvenimą, knygos rašymą ir ką ji mano apie pastaruosius mėnesius Lietuvą sukrėtusias nelaimes.

Asmeninio albumo nuotr.
Esate kūrybinga ir išradinga moteris – pati sau siuvate rūbus, rengiate fotosesijas, kuriate vaizdo klipus, rašote eiles. Save labiau laikote kūrėja ar mediume su anapusiniu pasauliu?

Na, man Kūrėjas padovanojo daug įvairių savybių – aš esu ir kūrėja ir mediumė. Kai neišpildžiau savo svajonės tapti teisininke, baigiau siuvėjos kursus. 

Eiles rašau nuo 1996 metų. Netrukus kursiu klipuką, kuriame aš gyvai dainuosiu dvi savo kūrybos dainas. Kūrėjas padovanojo dieviškųjų savybių – prisimenu savo visas buvusias reinkarnacijas, kaip mediumė, susisiekiu su mirusiųjų pasauliu, kontaktuoju su savo tikrąją šeima iš kosmoso – plejadiečiais, astraliniu būdu keliauju po kitus pasaulius. 

Iš ten aš atsinešu savo idėjas fotosesijoms. Kiekvienoje mano nuotraukoje yra gydanti energija ir žmones įkvepianti galia. Praktikuoju magijos technologijas. 

Kiekvienas žmogus savo veikloje turėtų siekti sielos laimės, jausti nuolatinį džiaugsmą. Gerai išmanau priežasties-pasekmės dėsnį. Gėris ir blogis yra priešybės, bet be blogio nesuprastume, kas yra gėris, nes būtent per blogį gauname gyvenimo pamokas. 

Nemažai laiko skiriate savo sielos tobulėjimui – daug skaitote dvasinės literatūros, savo žinias gilinate ir kituose kraštuose. Pavyzdžiui, prieš kelerius metus mokėtės šamanizmo Sibire, o 2000 m. buvote Indijoje, Satja Sai Babos ašrame. Ką ten veikėte? Ko konkrečiai išmokote šiose kelionėse?

Sibire aš buvau pas savo tikrą tetą. Ji gyvena netoli Omsko, vienkiemyje, kuriame yra keletas vietinių šamanų. Taip, aš gavau jų mokymą. Deja, tai ne mano kelias. 

2000 metais Satja Sai Babos ašrame gyvenau du mėnesius. Aš buvau Jo pasekėja. Savo akimis mačiau, kaip Sai Baba iš nieko materializuoja įvairius daiktus. 

Taip, daugeliui žmonių tai stebuklai, o man tai realybė, nes jau prieš vykstant į Indiją aš turėjau nemaža žinių bagažą. Žinojau, kad Kūrėjas iš energijos kuria materialumą. 

Musų fiziniai kūnai yra antriniai, nes pirminė yra žmogaus siela ir dvasia, o tai yra energija. Šis gyvenimas yra iliuzija. Tikrasis gyvenimas yra anapus. Juk mes sukurti kaip sielos, o fizinį kūną gavome, kad tobulėtume.

Esate nuoširdus, gerąja energija besidalinantis žmogus. Kažkada minėjote, kad Jūsų misija šioje planetoje – skleisti gėrį ir padėti žmonėms. Tai yra labai rimtas darbas. Vis dėlto, ne visi tai įvertina – atsiranda žmonių, kurie to nesupranta ir kartais Jus pašiepia. Pavyzdžiui, 2015 m. satyrinėje TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“, kurioje teikiami apdovanojimai už juokingiausius, absurdiškiausius poelgius ir posakius, laimėjote „Metų stebuklo“ nominaciją. Ar tokie įvertinimai Jus labiau pamalonina ar erzina?

Taip, šiuo metu atlieku savo mažąją misiją, o didžioji dar laukia netolimoje ateityje. Taip, pamalonina, nes aš pati pripažįstu humorą. 

Kartais „Facebook’e“ būna labai skaudžių komentarų. Tiems žmonėms aš parašau asmenines žinutes ir gerai paauklėju. Blogą žmogų reikia auklėti, kad jis suprastų, bet kartu reikia ir atleisti! 

Man svarbiausia yra tai, kad aš moku mylėti, moku visiems nešti meilę. Negalima teisti, kritikuoti kitų, negalima kitiems daryti blogio, nes Visagalio priežasties-pasekmės dėsnis veikia visus. Blogis juk sugrįš atgal! 

Meilė, gėris, džiaugsmas, atleidimas – tuo aš gyvenu. Dirbu trokšdama padėti kitiems, trokštu, kad visi butų laimingi! Atėjau į šią Žemės planetą, kad įkvėpčiau, gydyčiau, statyčiau tiltus tarp rasių, šalių, tarp gyvūnijos pasaulio ir žmogaus, kad kiekvienas žmogus mylėtų visa, kas gyva. 

Esate minėjusi, kad kaime, kuriame gyvenate vietiniai gyventojai neretai Jus pavadina ragana, kai kurie Jūsų net prisibijo. Ar įvykus konfliktui savo mintimis ir skleidžiama energija galėtumėte pakenkti kitam žmogui?

Kai vyksta konfliktas, reikia labai aiškiai žinoti, kas yra teisus. Taip, tada galiu savomis mintimis ir pasiųsta energija pakenkti kitam žmogui. Žinau, kad išsipildo visi mano linkėjimai. Juk kiekvienas žmogus, Visata yra vieningas organizmas.

Pastaruoju metu Lietuvoje įvyksta nemažai skaudžių, protu nesuvokiamų nelaimių. Sekant žiniasklaidą susidaro įspūdis, kad ženkliai padaugėjo smurtinių nužudymų. Vienas tokių palietė netgi Jūsų šeimą – įtariama, kad buvo nužudytas penkiametis Jūsų vyro vaikaitis. Kaip manote, ar tokie įvykiai tai kažkokia Dievo bausmė mūsų visuomenei už tai, kad kažką darome ne taip? Kaip galėtume išvengti tokių nelaimių bei visuomenės abejingumo?

Taip, dvi praeitos savaitės man buvo labai liūdnos ir skaudžios. Ašaros riedėjo tiesiog pačios – verkė siela. 

Taip, tai bausmės mums. Ką darome ne taip? Visų pirma, reikia daug ką keisti Seime, paskui šeimose. Juk viskas prasideda nuo šalies pagrindo! Koks šalies pagrindas, tokia ir visuomenė. 

Jeigu ne aš ir mano vyras, tai mirštantis Kauno klinikose penkiametis būtų taip ir likęs užmirštas, nes niekas niekada būtų nesužinojęs tikrosios tiesos (nors Kauno klinikų profesorius Rimantas Kėvalas buvo padaręs nuotraukas, kuriose matomos smurtinės žymės), kadangi byla buvo nutraukta! 

Ką veikia mūsų teisėsaugininkai, aš nežinau. Vos palaidojus anūkutį, protu nesuvokiamas Ievutės nužudymas. Sunku kalbėti... 

Kaip suprasti šiuos visus žiaurumus? Truputėlį praskleisiu šią uždangą: šie protu nesuvokiami žiaurumo įvykiai būna padaryti žmonių, kurių žmonėmis negalima vadinti. Tai žmonės, kurie neturi sielos. 

Jeigu žmogus neturi sielos, neturi ir emocijų (siela juk emocijos). Jeigu žmogus neturi emocijų, jis nejaučia aukos skausmo ir kančių. Toks „žmogus“ tarsi mechaninė mašina, turinti valdymo savybę, šiuo atveju – instinktus. 

Kyla dar vienas klausimas – o kaip aukos? Kuo jos prasikalto? Visiškai niekuo. Priežastis tame, kad šios aukos ateidamos į Žemę jau atsinešė šią aukos programą, kad mirdamos su savimi nusineštų dalį žmonių blogio! 

Šie metai yra paskutiniai metai blogiui reikštis. Todėl tas blogis ir siautėja, ir dar siautės iki 2018 metų. Vyksta Žemės valymas. Iki 2031 metų Žemėje liks tik vienas milijardas žmonių. 2031 metais viskas baigsis ir prasidės meilės amžius. 

Aš daug žinau kosmoso ir žmonijos paslapčių, bet aš negaliu jų atskleisti – niekas manes nesupras!

Šiuo metu gyvenate ketvirtoje santuokoje, kurioje esate labai laiminga. Neretai savo dabartinį vyrą socialiniuose tinkluose pavadinate gražiais mažybiniais žodžiais, tokiais kaip „mano balandėlis“ ir pan. Vis dėlto, pirmosios trys santuokos nebuvo labai sėkmingos. O pirmoji baigėsi netgi tragiškai. Ar buvo galima tai numatyti savo vizijose? Ar Jus aplankantys angelai Jūsų apie tai neperspėjo?

Taip, dabar esu labai laiminga! Gyvenu su savo Rimantu jau devyneri metai. Na, jis turi tokį pat charakterį kaip ir aš. Tad, kaip sakoma, kirvis kotą atitiko. 

Pirmasis mano vyras žuvo, antrajam reikėjo mano tėvų turto, o trečiasis buvo pijokas. Vizijose? Angelai? Taip, aš matydavau savo vizijose, kas manęs laukia santuokoje su vienu ar kitu vyru. O ką aš galėjau pakeisti? Žinoma, bandžiau. Netgi darydavau įvairius eksperimentus (kaip ir Vanga) su likimu, bet vis tiek susiklostydavo tokios aplinkybės, kad turėdavau daryti taip, o ne kitaip. Nuo likimo juk nepabėgsi! Kas skirta, kokias pamokas turi gyvenime išmokti, taip ir bus! 

Visą šį gyvenimą nulemia mūsų praeiti gyvenimai. Ar daug kas žino tai, kad mums yra nulemtos net mintys? Mūsų mintis valdo Angelas Sargas. Tai jis mūsų kompiuteris. Tai va, brangieji.

Šią vasarą planuojate išleisti knygą. Leidyba – nepigus reikalas ir malonumas, kurį tikrai ne kiekvienas gali sau leisti. Neabejotinai reikėjo ir žmonių finansinės pagalbos, turėjote ieškoti įvairių rėmėjų. Ar buvo sunku rasti žmonių, kurie padėtų išleisti Jūsų knygą? Kodėl būtent ši knyga turėtų išvysti dienos šviesą?

Taip, vasarą išleisiu savo knygutę. Ieškojau rėmėjų, bet jokios finansinės pagalbos aš iš niekur nesulaukiau. Kreipiaus į europarlamentarą Bronį Ropę, į Antaną Guogą ir Ramūną Karbauskį. Visi jie atrašė, kad šiuo metu ir jiems sunku Lietuvoje. 

Aš pati išleisiu savo lėšomis knygutę. Išleisiu tik 60 egzempliorių, nes daugiau negaliu, neturiu iš ko. Išleisti savųjų eilių ir minčių knygutę buvo svajonė jau aštuonerių metų. Tad pagaliau! 

Vadinasi tai bus pirmoji Jūsų knyga. Ką į ją sudėjote? Suintriguokite!

Taip, tai pirmoji mano knygutė. Į ją aš sudėjau savąsias eiles, mintis ir nuotraukas. Savo meile Kūrėjas kuria, o aš ta didžiulę jėgą, savo meilę dovanosiu Lietuvos žmonėms.

Ko palinkėtumėte mūsų skaitytojams?

Visiems skaitytojams linkiu gyventi jausmuose. Kaip? Mylėkite, džiaukitės, jauskite laimę – kiekvieną dieną, minutę, sekundę! Būkite laimingi, brangieji!

Asmeninio albumo nuotr.Asmeninio albumo nuotr.

2 komentarai:

Rimantas rašė...

Linutė patikino, kad būsiu vienas iš PIRMŲJŲ gausiantis knygtę...Ir ji kainuos apie 16 eurų, nes spalvota.
Labai geras interviu, visa GERA ENERGIJA bus gražinta bumerangu.

Anonimiškas rašė...

Lietuva nusivažiavo, kam iš nesveiko žmogaus daryti šou ir tyčiotis????? Ji pikta , kerštinga, nemaloni asmenybė.... baikit vieną kartą.... nornaliems žmonėms ji jau senai atsibodo....