penktadienis, kovo 03, 2017

Kovo 11 – oji sulaukia mažiau marijampoliečių dėmesio

Po savaitės visa Lietuva, neabejotinai ir užsienyje gyvenantys lietuviai, minės vieną svarbiausių mūsų šaliai datų. Tai kovo 11 – oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Galime džiaugtis, kad jau 27 metus galime laisvai kalbėti, keliauti, nevaržomai siekti savo užsibrėžtų tikslų. Taigi, natūralu, kad šiai datai turėtume skirti nemažai dėmėsio.

Nuotr. iš A. Vyšniausko asm. albumo,  El. žurnalo „Platumos“ archyvo ir Lietuvos centrinio archyvo.
Deja, kaip pastebi Marijampolės savivaldybės tarybos narys Andrius Vyšniauskas, lyginant su kitomis valstybei svarbiomis datomis, marijampoliečiai šiai dienai skiria kur kas mažiau dėmesio. 

Pasak jaunojo politiko, Kovo 11 – oji susilaukia mažiau dėmesio net ir iš miesto valdžios.

Neapsikentęs Marijampolės savivaldybės neveiklumo ir kūybiškumo stokos, Andrius pasiūlė jai visus marijampoliečius nudžiuginti ir kovo 11 – ąją parodyti režisieriaus Donato Ulvydo filmą „Emilija iš Laisvės alėjos“.

„Tai nuostabi istorinė drama apie kovą už laisvę prieš okupaciją ir KGB represijas. Papasakota jaunų žmonių akimis, įtraukinianti ir nepaliekanti abejingų,“ – savo „Facebook“ paskyroje rašo A. Vyšniauskas.

A. Vyšniausko paskaičiavimais, savivaldybei tokio filmo demonstravimas Marijampolės „Spindulio“ kino teatre kainuotų nedaug, tuo tarpu nauda ir žmonių susidomėjimas būtų didžiulis.

Susisiekęs su kino teatro „Spindulys“ direktoriumi, Andrius sužinojo, kad šios idėjos įgyvendinimas techniškai pareikalautų labai mažai laiko.

Taigi, tam, kad ši mintis būtų įgyvendinta Andrius kreipėsi į Marijampolės savivaldybės vadovus, kad jos atstovai kino teatrui pateiktų užsakymą.

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Įdomu kokia jis statistika remiasi tokias nesamones sakydamas ?

Anonimiškas rašė...

NEMANAU, KAD REIKIA STATISTIKOS. ALIVAIZDU.