sekmadienis, kovo 19, 2017

Buvusio karkliniškio šeimą išgelbėjo sapnas, tačiau turto išsaugoti nepavyko

Laidos stop kadras.
Praėjusią savaitę TV3 kanalo laidoje „TV Pagalba” buvo parodyta istorija apie buvusį karkliniškį Alvydą ir jo šeimą ištikusią didžiulę nelaimę. 

Penkerius metus remontuoti poros namai vos per keletą valandų virto pelenais. Vis dėlto šeima džiaugiasi – jeigu ne vyro pranašiškas sapnas, ugnis butų pasiglemžusi ir juos pačius bei Alvydo žmonos Aušros trimetę anūkę. 

Lemtingąją naktį Alvydas susapnavo degantį laužą, o kai nubudęs papasakojo sapną Aušrai, suprato, kad namuose kažkas negerai. Besileisdamas iš miegamojo vyriškis pamatė, kad pirmas namo aukštas skendi liepsnose. 

Negana to, prieš nelaimę šeima nespėjo apdrausti ką tik suremontuoto būsto. „Sužinojome, kad Alvydas serga vėžiu ir likusios santaupos „ištirpo” gydymui”, – pasakojo Aušra. 

Šiuo metu pora glaudžiasi laikinuose namuose, tačiau artėja diena, kai jie turės iš jų išsikraustyti. Alvydas ir Aušra prašo pagalbos atstatant namus. Jeigu esate neabejingi, jei galite – padėkite šiai šeimai. 

Paaukoti galite darydami pavedimą į labdaros ir paramos fondo „Vienas už visus, visi už vieną” sąskaitą Nr. LT447300010151039419 Swedbank, paskirtyje nurodant „Rėmimas Aušrai”. 

Laidą galite žiūrėti „TV3 Play”.

Laidos stop kadras.
Laidos stop kadras.

„TV Pagalbos” įrašas „Facebook” paskyroje:

Komentarų nėra: